Cmimi: Nga Tek

Kerko per cdo prone Real Estate

Per Shitje
40 000€
Per Shitje

Shitet Ambient 20 m2,afer Casa Italia:

Tirana - Mbikalimi Casa Italia
40 000€

: : 1 : 20.00 : 2042 : 1

Ambjent Biznesi

Per Shitje
30 000€
Per Shitje

Shitet garazhd 30 m2, tek Petro Nini:

Tirana - Rruga Ymer Kurti
30 000€

: : : 30.00 : 2001 : -1

Ambjent Biznesi

Shitur
Per Shitje
73 000€
Per Shitje

Shitet Hyrje 2+1, Shkolla e Bashkuar:

Tirana - Shkolla e Bashkuar
73 000€

: 2 : 1 : 68.00 : 2172 : 2

Apartament

Per Shitje
155 500€
Per Shitje

Shitet Apartament 2+1,tek Bulevardi:

Tirana - Bulevardi Zogu I
155 500€

: 2 : 2 : 111.00 : 2090 : 3

Apartament

Per Shitje
108 000€
Per Shitje

Shitet Apartament cilesor 2+1,Porcelan:

Tirana - Porcelan
108 000€

: 2 : 2 : 108.00 : 1861 : 9

Apartament

Per Shitje
131 250€
Per Shitje

Shitet Apartament 3+1 ,tek Ish Parku:

Tirana - Ish Parku Autobuzave
131 250€

: 3 : 2 : 105.00 : 1925 : 3

Apartament

Per Shitje
98 000€
Per Shitje

Shitet Apartament 2+1,tek Klani:

Tirana - Porcelan
98 000€

: 2 : 2 : 98.00 : 1878 : 7

Apartament

Per Shitje
242 000€
Per Shitje

Shitet Apartament 2+1,tek Mozaiku:

Tirana - 21 dhjetori
242 000€

: 2 : 2 : 120.00 : 1683 : 4

Apartament

Per Qira
1 300€
Per Qira

Apartament me qera 2+1, San Pietro:

Durres - Gjiri Lalzit
1 300€

: 2 : 1 : 97.00 : 1847 : 1

Apartament

EuroEstate

Kompania jone eshte totalisht e dedikuar per te ndihmuar çdo person qe deshiron te jape apo mare me qira , te shese apo te bleje .Ne kemi nje eksperience te gjate ne fushen e real estate dhe tani ne e sjellim kete eksperience per te gjithe klientet tane .

Prefesionalizem

Qëllimi yne eshte te sigurojme sherbim sa me te mire per gjithe klientet.

Corrections & Vision

Ne Euroestate ne ndertojme marrdhenie afatgjata me cdo klient per te pasur nje rrjet bashkepunimi .

Zgjidhje te menjehershme

Ne Euroestate ne perpiqemi to japim zgjidhje ne kohe record per kerkese qe ju keni