Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament cilesor 2+1,Porcelan:

Tirana - Tirana - Porcelan
108 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Perballe TV Klan,ne zonen e Porcelanit shitet Apartament 2+1+2 tualete ne kompleks ndertimi te vitit 2022. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim ne nje godine banimi 10 kateshe dhe me 2 kate parkim nentoke.Apartamenti ka siperfaqe 108 m2dhe organizohet si me poshte; korridori shperndares,salloni ku kemi ambient gatimi dhe ndenjie me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet , dhome gjumi femijesh, tualeti qendror. Pozicionohet ne kend me pamje shume te mire, me diell dhe orientim Jug- Perendim. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopoi qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem,vizolim akustik,vpaisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit. Kompleksi perbehet nga 4 kulla dhe organizohet me hapesira te gjelberuara, rruge lidhese me ndertimet e reja. Gjithashtu prane eshte duke u zhvilluar edhe projekti i Ambienteve te sherbimit per Qender Shendetsore, Kopesht, Shkolla 9- Vjecare dhe e Mesme e sapo perfunduar. Zona aktualisht eshte ne faze zhvillimi si nga gjithe komplekset e reja qe po ndertohen, por dhe per shkak te unazes se madhe e cila ka fillur punimet dhe i shton vlere dhe akes levizje zones. Cmimi :108.000 Euro Extra post parkimi 11.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1649
 • Cmimi: 108 000€
 • Siperfaqe: 108.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 9
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array