Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje 2+1, Shkolla e Bashkuar:

Tirana - Tirana - Shkolla e Bashkuar
73 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 perballe Shkolles se Bashkuar, ne rruge kryesore. Apartamenti ka siperfaqe 68 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te pallati ekzistues me tulla. Organizohet ne korridor shperndares, 2 dhoma gjumi, Sallon ndenjie &kuzhine, depo, tualet dhe 2 ballkone. Orientim Jug-Lindje. Cmimi :73000 Euro Me hipoteke te rregullt.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1652
 • Cmimi: 73 000€
 • Siperfaqe: 68.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: SHKOLLA E BASHKUAR
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array