Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1,tek Bulevardi:

Tirana - Tirana - Bulevardi Zogu I
155 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Tek Bulevardi i Ri,stacioni i trenit ne nje kompleks te ri dhe cilesor shitet Apartament 2+1+2 tualete+ 2 ballkone . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 9 katesh dhe ka siperfaqe 111.25 m2 dhe orientim jug-Perendim. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte;korridori shperndares, sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballon,dhome gjumi femijesh me dalje ne ballkon, tualeti qendror me ajrim natyral. Cilesia e punimeve ne kete kompleks eshte e larte ku vecanerisht vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me tripel xham termik me gaz argon, izolim akustik, sistemet hidraulike dhe elektrike te markave me mira, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit etj. Rezidenca ka gjithashtu hapesira te gjelberuara te konceptuara si zone relaksi per te gjithe familjen. Ndertimi eshte ne faze karabina dhe pritet te mbaroj ne gusht 2023. Cmimi:155.500 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1651
 • Cmimi: 155 500€
 • Siperfaqe: 111.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: BULEVARDI ZOGU I-ZGJATIMI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array