Cmimi: Nga Tek

Apartament me qera 2+1, San Pietro:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
1 300€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartament per qera te Vilat tek kompleksi rezidencial San Pietro,Gjiri i Lalzit. Apartamenti eshte tipit 2+1&oborr ,kati 1 ne kompleks. Perbehet :Salloni & gatim,2 dhoma gjumi,1 tualet,1 garderobe dhe oborri. Siperfaqa brenda eshte 97m2 ,Siperfaqa e ambjentit te jashtem 250 m2 oborr. Eshte i sapo mobiluar ne menyre moderne. Cmimi:1300 Eur/muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1645
 • Cmimi: 1 300€
 • Siperfaqe: 97.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: SAN PIETRO
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array