Cmimi: Nga Tek

Shitet Lokal+biznesi,tek Ish Parku:

Tirana - Tirana - Frosina Plaku
200 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Lokali Bar- Kafe ndodhet mes kompleksesh prane ish Klubi Partizani. Aktualisht është në gjendje pune, me një klientele të rregullt prej 11 vitesh, xhiro mujore e kënaqshme, Shfrytëzimin maksimal të hapësirave të brendshme & të jashtme. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 58 m² + 80 m² ambjent i jashtëm . Shitet siç është bashkë me mobilimin dhe biznesin e ngritur. Cmimi: 200.000€ Me hipoteke.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 700
  • Cmimi: 200 000€
  • Siperfaqe: 138.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array