Cmimi: Nga Tek

Kerko per cdo prone Real Estate

Per Shitje
248 000€
Per Shitje

Shitet Apartament luksi 3+1, PAMI:

Tirana - Kopshti Zoologjik
248 000€

: 3 : 2 : 218.00 : 36 : 5

Apartament

Per Shitje
58 000€
Per Shitje

Shitet hyrje 2+1,GOLDEN PARK:

Tirana - Rruga e Kavajes
58 000€

: 2 : 1 : 77.00 : 24 : 1

Apartament

Per Shitje
40 000€
Per Shitje

Shitet dyqan 35 m2,mbas Globit:

Tirana - Rruga e Kavajes
40 000€

: : 1 : 35.00 : 50 : 1

Ambjent Biznesi

Per Shitje
221 000€
Per Shitje

Shitet 2+1 & verande, Pazari I Ri:

Tirana - Pazari I ri
221 000€

: 2 : 2 : 220.00 : 60 : 7

Apartament

Per Shitje
82 000€
Per Shitje

Shitet apartament 2+1 cilesor,Vollga:

Durres - Shetitorja Tualantia
82 000€

: 2 : 2 : 103.00 : 42 : 1

Apartament

Per Shitje
166 000€
Per Shitje

Shitet Hyrje 2+1 luksoze,Pazari I Ri:

Tirana - Pazari I ri
166 000€

: 2 : 2 : 128.00 : 34 : 5

Apartament

Per Shitje
121 000€
Per Shitje

Shes Apartament rezidencial2+1,Tregu:

Tirana - 5 Maji
121 000€

: 2 : 1 : 102.00 : 43 : 5

Apartament

Per Shitje
56 000€
Per Shitje

Shitet hyrje cilesore 1+1, Marin Barleti:

Tirana - Selite
56 000€

: 1 : 1 : 70.00 : 51 : 2

Apartament

Per Shitje
61 000€
Per Shitje

Shitet 1+1 &Oborr 112 m², VALAMAR:

Durres - Gjiri Lalzit
61 000€

: 1 : 1 : 51.00 : 42 : 1

Apartament

EuroEstate

Kompania jone eshte totalisht e dedikuar per te ndihmuar çdo person qe deshiron te jape apo mare me qira , te shese apo te bleje .Ne kemi nje eksperience te gjate ne fushen e real estate dhe tani ne e sjellim kete eksperience per te gjithe klientet tane .

Prefesionalizem

Qëllimi yne eshte te sigurojme sherbim sa me te mire per gjithe klientet.

Corrections & Vision

Ne Euroestate ne ndertojme marrdhenie afatgjata me cdo klient per te pasur nje rrjet bashkepunimi .

Zgjidhje te menjehershme

Ne Euroestate ne perpiqemi to japim zgjidhje ne kohe record per kerkese qe ju keni