Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, Ish Profarma:

Tirana - Tirana
151 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament i bollshem i tipit 2+1 në zonën e Xhamllikut, Ish Profarma. Sipërfaqe totale eshte 137.5 m2, spacioz dhe plot drite. Organizim:Ambienti ndenjes + gatimi, 2 dhoma gjumi,1 depo, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndertim i ri teper cilesor. Cmimi:151.000 Euro Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1643
 • Cmimi: 151 000€
 • Siperfaqe: 137.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: XHAMLLIKU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array