Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 3 +1,Tirana Entry:

Tirana - Tirana - Sheshi Shqiponja
107 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3 +1 tek Kompleksi TIRANA ENTRY, vendndodhja: Ish Sheshi Shqiponja ,Tiranë Sipërfaqja totale: 126 m² -Sallon,3 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 7-të të banimit dhe organizohet nga një korridor I cili bën shpërndarjen në ambjentin e ndenjes + këndin e gatimit me dalje në ballkon , 2 dhomat e gjumit për fëmijë , tualetin e përgjithshëm dhe dhomen matrimoniale sëbashku me tualetin tjetër. Tirana Entry është kompleksi më I ri në Tiranë. Vendndodhja e këtij kompleksi është lehtësisht e aksesueshme me të gjitha rrugët kryesore. Vetëm 2 minuta nga qendra tregtare QTU dhe në një distancë prej 10 minutash nga Sheshi “Skënderbej” Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Cmimi:107.000 Euro Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1632
 • Cmimi: 107 000€
 • Siperfaqe: 127.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: SHESHI SHQIPONJA
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array