Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, ne Laprakë:

Tirana - Tirana - Laprake
48 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 në pallat te ri ne Laprakë,pranë Spitalit Ushtarak. Ndriçim dhe ngrohtësi me dritë pothuajse gjatë gjithë ditës. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 63 m2,ndodhet në katin e 5. Ka organizim të mirë dhe përbëhet salloni ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Cmimi:48.000 Euro Disponon hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1175
 • Cmimi: 48 000€
 • Siperfaqe: 63.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Laprake
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array