Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,Rera e Hedhur:

Lezhe - Lezhe
53 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament tipit 1+ 1 ''jo brezi i pare'' ,prane Resort Ambasador tek Rena e Hedhur ne Shengjin-Lezhe. Ndodhet ne nje rezidence te re banimi me pishine. Sip totale banimit eshte 66.5 m2. Eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,1 dhome gjumi ,1 tualet,1 ballkon. Ajer i paster dhe zone e qete banimi. Cmim:53.000 Eur Ne faze perfundimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1573
 • Cmimi: 53 000€
 • Siperfaqe: 67.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: RERA E HEDHUR
 • Qytet: Lezhe
 • Zone: Array