Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1, Yzberisht:

Tirana - Tirana - Yzberisht
47 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament i ri,1+1 tek Yzberisht,prane KMY. Apartamenti ka siperfaqe 68.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 banimit. Perbehet : salloni i ndenjes + gatim, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Planimetria e tij ka nje organizim te rregullt . Cmimi:47.500 Eur Ne faze ndertimi,karabina!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1624
 • Cmimi: 47 500€
 • Siperfaqe: 69.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 9
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Yzberisht
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array