Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje cilesore 1+1,Ali Demi:

Tirana - Tirana - Alidemi
63 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament luksoz 1+1 ne zonen e Ali Demit. Siperfaqja e Apartamentit eshte 70 m2 dhe ndodhet ne katin 5, ndertim i paperfunuar ,cilesi e larte ndertimi ,Orientim lindje. Cmimi:63.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1614
  • Cmimi: 63 000€
  • Siperfaqe: 70.00 m²
  • Dhoma gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: ALI DEMI
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array