Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1 ,tek 5 Maji:

Tirana - Tirana - 5 Maji
59 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 63 m2,tek 5 Maji afer CONCORD CENTER. Apartamenti ndodhet tek nje pallat ne ndertim 10-katesh me 2 kate nentoke parkim. Organizohet :Ambienti i ndenjes dhe i gatimit, 1 dhome gjumi me kubature te rregullt,1tualet dhe 1ballkon. Ndodhet ne katin 9. Apartamenti ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit nga Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Cmimi:59.000 Euro Ne faze ndertimi,grope.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1584
 • Cmimi: 59 000€
 • Siperfaqe: 63.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 9
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: 5 MAJI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array