Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament luksoz 2+1,Vlore:

Vlore - Vlore
117 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 luksi ne zonen e plazhit te vjeter,ne Vlore. Siperfaqe totale eshte 127 m2. Perbehet nga salloni + gatim, 2 dhoma, 2 banjo dhe verande . Ndodhet ne Katin 5 te godines. Eshte ne nje Kompeks Rezidencial me bare, dyqane,aktivitete tjera biznesi. Punime super cilesore, vendodhja e perkryer per nje jetese te larte, siguri 24 h. Cmimi: 117.000 Euro. Me hipoteke te rregullt. Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1570
 • Cmimi: 117 000€
 • Siperfaqe: 127.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 5
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: VLORE
 • Qytet: Vlore
 • Zone: Array