Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament cilesor 2+1, 5 Maji:

Tirana - Tirana - 5 Maji
115 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2,tek 5 Maji prane CONCORD CENTER. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati ne ndertim 9-katesh me ashensor. Organizohet :Ambienti i ndenjes dhe i gatimit, 2 dhome gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit nga Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Cmimi: 115.000 Euro Ne faze ndertimi,karabina.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1644
 • Cmimi: 115 000€
 • Siperfaqe: 110.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: 5 MAJI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array