Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1,ne Qerret:

Durres - Durres
72 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m² në Qerret,Kavaje afer Hotel Brillant. Apartamenti organizohet në:Ambient ndenje-ngrënie + kuzhinë,1 dhome gjumi,1 tualet, ballkon. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira në Qerret, ofron dhe një mundësi të mirë përdorimi si investim. Eshte objekt ne faze perfundimi,me ashensor,kati 6,ndodhet prane detit. Cmimi:72.000 Euro Ne faze suvatimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1515
 • Cmimi: 72 000€
 • Siperfaqe: 80.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 6
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: QERRET
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array