Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 2+1, Univers City:

Tirana - Tirana - Zone industriale
60 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Univers City afer QTU. Informacion mbi Apartamentin: • Kati i 7 • Sipërfaqja e apartamentit: 85.37 m2. (bruto) Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes dhe Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet. • 1 Ballkon. Cilësime të tjera: • Me ashensor. • Ndertime cilesore. • I investuar. Cmimi:60.000 Euro Faze ndertimi,karabina.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1618
 • Cmimi: 60 000€
 • Siperfaqe: 86.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 7
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: QTU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array