Cmimi: Nga Tek

Shitet Magazine 450 m2,tek Botaniku:

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik
293 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Magazine zona e Komuna e Parisit. Kati I pare I nje pallati, ndertim i ri, pozicioni prane kopshtit Botanik. Zone e qete dhe lehtesishte e aksesueshme me autostraden. Sip totale eshte 450 m2,1 tualet,Linje dhe sahat 3 fazor. Qepen me korent me hapje tavanore me gjeresi 3.5m. Lartesia e ambientit 2.8m,sistem kamerash,Internet te instaluar. Parkim per 4 makina perpara magazines me sip. 50 dhe 60 m2 sip. jashte ne krah te magazines shtruar me pllaka,gjelberim perreth. Ambienti mund te perdoret per magazine, linje prodhimi, servis makinash, mobileri, oficine, punime alumini, etj. Mundesi per tu shitur ne 2 ambiente vec e vec. Cmimi :293.000 Eur Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 803
  • Cmimi: 293 000€
  • Siperfaqe: 450.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Not Provided
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array