Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 3 kateshe 390 m2, ne Sauk:

Tirana - Tirana - TEG
325 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile 3 kateshe ne zonen e Mjull-Bathore ,ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te mbushur me ajer te paster. Ka nje hapesire banimi prej 395 m2 dhe trualli 650 m2. Eshte e shperndare ne 3 kate ku: -Kati i pare ka nje dhome te madhe ndenje te pajisur me dritare te medha dhe me nje oxhak funksional, kuzhina e vecuar dhe me zone ngrenie me vete te aksesushme edhe nga oborri, korridor dhe tualet. -Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi ku ajo matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe garderobe, korridor dhe tualet. -Kati i trete ka dhome gjumi, studio, lavanderi dhe nje verande te madhe prej 30 m2. Vila ofrohet teresisht e mobiluar ne menyre moderne dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. E gjithe shtepia eshte e shtruar me parket te nje cilesie te larte. Shtepia eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale per shkak te orientimit te saj, eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje- ftohje. Gjithashtu eshte e pajisur me termo izolim per kursimin e energjise. Ofrohet parkim per dy makina dhe nje dhome lojrash/palester. Vila ka shtrirjen e tubave per pishine. Vila eshte e pajisur me sistem alarmi dhe ofron uje/drita 24 h, WIFI. Eshte shume lehte e aksesushme ne zonen e Saukut, autostraden Tirane- Elbasan dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth. Cmimi : 325.000 Eur Me hipoteke!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 730
  • Cmimi: 325 000€
  • Siperfaqe: 395.00 m²
  • Dhoma gjumi: 4
  • Tualetet: 4
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: MJULL BATHORE,TEG
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array