Cmimi: Nga Tek

Shitet Ambient Biznesi ,tek Fusha:

Tirana - Tirana - Laprake
331 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ambjeti ndodhet ne pallat cilesor, ne zonen e Laprakes. Siperfaqe totale eshte 552 m2, eshte open space,katin -1 te godines. I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Ambjenti ndodhet ne nje ndertim te ri me punime teper cilesore. Eshtë pranë Spitalit Ushtarak të Tiranës, është vetëm 2 km larg qendrës së Tiranës, dhe 15 km nga Aeroporti “Nënë Tereza” Cmimi: 331.000 Eur Me hipoteke!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 697
  • Cmimi: 331 000€
  • Siperfaqe: 552.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 4
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Laprake
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array