Cmimi: Nga Tek

Shitet Hyrje me oborr 1+1, Qerret:

Durres - Durres
34 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimit ne pallat te ri në Qerret, pranë Hotel Suprem, 50 m larg detit . Apartmenti ka një sipërfaqe banimi prej 59 m2, ka edhe një sipërfaqe prej 6,5 m2 lulishte. Perbehet nga sallon+gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me dalje ne lulishte. Gati per banim. Cmimi: 34.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 671
 • Cmimi: 34 000€
 • Siperfaqe: 65.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Qerret
 • Qytet: Durres
 • Zone: Array