Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament cilesor 1+1,Fresku:

Tirana - Tirana - Fresku
40 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis Freskut dhe Shkozes. Siperfaqe banimi: 74.5 m2, ndodhet ne katin 1 te objektit,orientimi: perendim Organizohet : Ambient ndenjie+ gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon. Komoditet maksimal, Cilesi ndertimi e larte. Objekt me strukture betonarme. Veshja e jashtme e fasades te objektit eshte me sistem kapot dhe suvatim grafiato, termoizolim me lesh guri, dersa katet e sherbimit me tulla dekorative dhe material termoizolues. Zona ka marr nje zhvillim te menjehershem me zgjerimin e Unazes se Madhe ne qytetin e Tiranes. Cmimi:40.500 Euro Ne faze ndertimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1228
 • Cmimi: 40 500€
 • Siperfaqe: 75.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: FRESKU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array