Cmimi: Nga Tek

Shitet Ambient biznesi,prane Fushes:

Tirana - Tirana - Alidemi
68 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet ambient tregtar tek Ali Demi,kati 1 te pallatit, sipërfaqe totale 34.2 m2, 1 tualet brenda. Pallati është ndërtim i ri dhe cilësor, fasada e jashtme është me sistem kapot me grafiato akrilike, punimi i mureve me dopjo tullë dhe polisterol në mes, dritaret dhe vetratat janë me dopjo xham termik dhe të pajisura me grila. Zona është e favorshme dhe ofron mundësi investimi për tipologji të ndryshme biznesi. Cmimi: 68.500 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 667
 • Cmimi: 68 500€
 • Siperfaqe: 34.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array