Price: From To

Shitet Ambient biznesi,prane Fushes:

Tirana - Tirana - Alidemi
68 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet ambient tregtar tek Ali Demi,kati 1 te pallatit, sipërfaqe totale 34.2 m2, 1 tualet brenda. Pallati është ndërtim i ri dhe cilësor, fasada e jashtme është me sistem kapot me grafiato akrilike, punimi i mureve me dopjo tullë dhe polisterol në mes, dritaret dhe vetratat janë me dopjo xham termik dhe të pajisura me grila. Zona është e favorshme dhe ofron mundësi investimi për tipologji të ndryshme biznesi. Cmimi: 68.500 Euro.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 667
 • Price: 68 500€
 • Area: 34.00 m²
 • bedrooms:
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 1
 • Mortgage: No
 • Address: Not Provided
 • City: Tirana
 • Zone: Array