Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament spacioz 3+1, 5 Maji:

Tirana - Tirana - 5 Maji
102 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Apartamenti ndodhet ne kati 6 banimit,sipërfaqe totale 121 m2. Organizimi : salloni ndenjes+ambienti i gatimi, 3 dhoma e gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punime shume cilesore kapote,izolim akustik,dritare plastike etj. Çmimi: 102.000 Euro.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 521
 • Cmimi: 102 000€
 • Siperfaqe: 121.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 6
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: 5 maji
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array