Price: From To

Shitet Apartament spacioz 3+1, 5 Maji:

Tirana - Tirana - 5 Maji
102 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Apartamenti ndodhet ne kati 6 banimit,sipërfaqe totale 121 m2. Organizimi : salloni ndenjes+ambienti i gatimi, 3 dhoma e gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punime shume cilesore kapote,izolim akustik,dritare plastike etj. Çmimi: 102.000 Euro.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 521
 • Price: 102 000€
 • Area: 121.00 m²
 • bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 6
 • Mortgage: No
 • Address: 5 maji
 • City: Tirana
 • Zone: Array