Cmimi: Nga Tek

Apartament I mobiluar 2+1,Kopshti Botanik:

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik
650€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik. Siperfaqja e baneses eshte 140 m2 e organizuar ne: 2 sallone ku njera prej tyre mund te kthehet lehtesisht ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku ne njeren prej tyre eshte vendosur nje kuzhine e vogel. Ofrohet plotesisht e mobiluar. Mobilimi eshte bashkohor dhe nje pjese e tyre jane pothuajse te reja. Banesa ju ofron organizim te mire te hapesires se brendshme, dhoma te bollshme, punime te ndryshme gipsi, leter murale, parket druri dhe laminat ne te gjithe ambientin, oxhak funksional, sistem Chiller per ngrohjen dhe ftohjen, tualet me hidromasazh etj. Apartamenti eshte i orientuar nga veriu dhe jug-lindja, prane Liqenit Artificial, Ne cmim perfshihen edhe 3 vende parkimi ne garazhd te mbyllur ne katin e nendheshem.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 251
 • Cmimi: 650€
 • Siperfaqe: 140.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Rruga Shyqyri Brari
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array