Cmimi: Nga Tek

Ambient me qera 155 m2,tek Brryli:

Tirana - Tirana - Brryli
550€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira ambient komercial, ne katin 0 te nje objekti te ri 8 katesh, ne zonen e Brrylit. Ambienti disponon nje siperfaqe totale 155 m2. Mund te shfrytezohet per biznese dhe aktivitete te ndryshme si : lokal, klinike, ushqimore etj. Cmimi: 550 Eur/Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1088
  • Cmimi: 550€
  • Siperfaqe: 155.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet: 1
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: BRRYLI
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array