Cmimi: Nga Tek

Shitet Bar-Kafe 135 m2,Ish Parku:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
185 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet bar-kafe, ne Rrugen e Kavajes, me nje siperfaqe 135 m2. Ambienti eshte i arreduar, momentalisht eshte i dhene me qira afatgjate, dhe gjithashtu perfshin nje kend lojrash. Disponon dokument te rregullt hipotekor, dhe mundesi kreditimi 70% nga bankat. Cmim 185.000 Euro

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 174
 • Cmimi: 185 000€
 • Siperfaqe: 135.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Rruga e Kavajes
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array