Cmimi: Nga Tek

Apartament per shitje 3+1,tek UET:

Tirana - Tirana - Vasil Shanto
201 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartamenti per shitje 3+1 ndodhet në një nga zonat më të preferuara ne Tirane, tek Vasil Shanto prane UET. Objekt banimi dhe shërbimesh 2,3,4,5,6,7,8,9,10 dhe 11 kate dhe 2 kate nëntokë. Pozicionohet në katet e uleta,me ashensor. Sipërfaqe totale eshte 149 m². Organizimi: Sallon ndenjie dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Cilësi e lartë ndërtimi: Fasadë e ventiluar termike, Izolim termik dhe akustik etj. Planimetri shumë të rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum. Mundësi ideale banimi dhe investimi. Cmimi:201.000 Euro Në fazë karabina.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1393
 • Cmimi: 201 000€
 • Siperfaqe: 149.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Vasil Shanto
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array