Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament cilesor 1+1, Flora:

Tirana - Tirana - Qender
143 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Tek rruga Mine Peza afer Flores,shitet Apartament rezidencial i tipit 1+1. Apartamenti ndodhet ne nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen aktualisht ne Tirane. Apartamenti ka organizim shume te rregullt dhe orientim lindje. Sip totale eshte 71 m2. Organizimi: Sallon+gatim, 1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkone. Residenca ne 3 katet e para do jete ne formatin e nje qendre tregtare multifunksionale, nderkohe qe dhe ky apartament mund te sherbeje si mundesi mjafte e mire per investim, duke pare destinacionin e godines. 3 kate nentoke parkim,sistem kapote,me termoizolim,sistem kamerash etj. Vendodhja njekohesisht eshte mjaft e mire. Cmimi: 143.500 Euro. Ne faze perfundimi!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1641
 • Cmimi: 143 500€
 • Siperfaqe: 71.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 3
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Qender
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array