Cmimi: Nga Tek

Shitet Ambient 58 m2, tek 21 Dhjetori:

Tirana - Tirana - Frosina Plaku
115 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Ambjent biznesi pranë 21 Dhjetorit,Rruga 'Frosina Plaku" Sip totale eshte 58.5 m2. Ambjenti ndodhet në katin përdhe të një objekti të ri të pozicionuar buzë rrugës, ka akses të thjeshtë dhe ndricim natyral falë vetratës së lartë. Lartësia e katit mundëson dhe ndarjen e tij në 2 kate të brendshme. Punime super cilesore. Cmimi :115.000 Euro Me hipotekë te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1391
 • Cmimi: 115 000€
 • Siperfaqe: 58.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: 21 DHJETORI
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array