Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile luksoze, Turquoise Marina:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
300 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Vile luksi tek Kompleksi rezidencial Turquoise Marina, ne Gjirin e Lalezit. Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. • Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. -Me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Kjo vilë ka një parcelë të dedikuar. Vila ka një sipërfaqe fizike 131 m², e cila organizohet ne ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në tri dhoma gjumi, dy matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet. • Specifikime teknike: Sipërfaqe e brendshme…………………………….. 131 m² Sipërfaqe e përbashkët…………………………….. 2.22 m² Sipërfaqe verande……………………………………. 31.7 m² Sipërfaqe parcele…………………………………….. 236 m² Sipërfaqe nëntoka…………………………………… 65 m² Cmim:300.000 Euro Ne faze ndertimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1555
  • Cmimi: 300 000€
  • Siperfaqe: 236.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Gjiri i Lalzit
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array