Cmimi: Nga Tek

Shitet Ap.3+1&verande,Kodra Diellit 2:

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
256 500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 3+1&verande tek Rezidenca "Kodra e Diellit 2" Apartamenti eshte pjese e nje prej rezidencave me te mira te kryeqytetit, me infrastrukture bashkohore, punime teper cilesore dhe te gjitha facilitete per nje jetese komode. Apartamenti ne fjale ka nje siperfaqe totale prej 132.5 m2, te organizuar ne nje sallon ndenje + ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridori qe ben shperndarjen e ambienteve si dhe nje verande 144 m2 dhe nje pamje fantastike te kryeqytetit. Cmimi:256.500 Euro Faze perfundimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1622
 • Cmimi: 256 500€
 • Siperfaqe: 277.00 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 4
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: KODRA E DIELLIT 2
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array