Cmimi: Nga Tek

Shitet Toke per ndertim ,ne Xhafzotaj:

Durres - Durres
70 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Toke me sipërfaqe 1720 m2 e cila ndodhet në Xhafzotaj dhe në anën veriore të rrugës Durrës Shijak dhe pranë kryqëzimit 4 Rrugët e Shijakut. Me studim nga Bashkia . Kategori 1 S.Sherbime Kategori 2 A.Banim Lartësia në Kate: 3 mt Lartësia në Metra: 10 mt Siperfaqe perdorimi miks banim dhe tregtim. Bar, restaurant,dyqan, sherbim tregtare,magazine tregtare, supermarket,treg me pakice, ushqimore,Hipermarket, panair, treg me shumice etj. Cmimi:70.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1530
  • Cmimi: 70 000€
  • Siperfaqe: 1 720.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: XHAFZOTAJ-SHIJAK
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array