Cmimi: Nga Tek

Shitet Toke Are 1420 m2, Kamez:

Tirana - Tirana
75 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Toke per shitje ne Kamez,afer gjimnazit Ibrahim Rugova,rruge dytesore. Toka ndodhet prane qendres se Kamzes dhe Bulevardit blu. Me nje siperfaqe prej 1420 m2, eshte shume e pershtatshme per banim dhe per biznese te ndryshme. Cmimi: 75.000 Euro Disponon dok.te rregullt hipotekor.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1487
  • Cmimi: 75 000€
  • Siperfaqe: 1 420.00 m²
  • Dhoma gjumi:
  • Tualetet:
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: KAMEZ
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array