Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile luksoze 3+1,tek San Pietro:

Durres - Durres - Gjiri Lalzit
380 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Super Vile dyshe ,e tipit 3+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" . San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit. Vila eshte e konceptuar ne 2 kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit. Siperfaqe totale eshte 177.85 m2 dhe sipërfaqe toke 390 m2. -Kati I parë organizohet ne: Salle ndenje me ambjent gatimi,1 tualet ,verandë -Kati I dytë organizohet në: 3 dhoma gjumi, njera prej tyre matrimoniale,1 tualet,1 ballkon. Vila pozicionohet prane detit, ne nje kompleks qe ofron qetesi, standarte te larta ndertimi dhe siguri 24/7. Parkim i garantuar dhe asksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta si per banoret ashtu dhe per te ftuarit. Cmimi : 380.000 Euro Ne faze finale te punimeve!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1262
  • Cmimi: 380 000€
  • Siperfaqe: 390.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: SAN PIETRO
  • Qytet: Durres
  • Zone: Array