Cmimi: Nga Tek

Shitet Vile 3-Kate Individuale,Farke:

Tirana - Tirana - Farke
380 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Ne Farke te Vogel shitet vile individuale , me siperfaqe totale 313.8m2. Ne katin nentoke do te vendoset ambjenti teknik, lavanderia dhe ambjentet e lojrave. Kati perdhe, ne hyrje, ne te majte te korridorit ndodhet tualeti, ne te djathte eshte hyrja per ne dhomen e ndenjes, ne fund te saje ndodhet tavolina e ngrenies dhe kuzhina, te cilat kane akses me ambjentet rekreative ne oborrin privat. Katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi dy per femije te cilat kane nje tualet te perbashket ne korridor dhe dhoma e madhe e cifit e cila ka garderob dhe tualet ne brendesi te saje, me pase me shkallet qe pershkojne te treja katet e viles krijohet mundesia per te shijuar veranden e cila do te jete nje ambjent shplodhes dhe do te kete te gjitha kushtet e nevojshme si nje barbekiu ne brendesi te shkarkimit te oxhakut. Ne tarrace e kafazit te shkalles do te montohen panele diellore te cilet do te rrisin kursimin e enjergjise dhe do te ofrojne nje panvarsi nga rrjeti shteteror ne raste emergjente. Materiali i perdorur per muraturen do jete tulle e plote dekoratuve e cila do te vendoset ne pjesen e jashteme te perimetrit, per termoizolimin do te perdoret poliretan kundra zjarrit dhe me pase ne brendesi do te perdoret tulle e lehtesuar me vrima. Shtrimi ne ambjentet e brendeshme do te realizohet me parket, ndersa tualetet do te shtrohen dhe vishen me pllaka dhe dizajne bashkekohore. Vetratat do te jene me 3 xhama te cilat do te sigurojne eficenc termike dhe akustike, instalimet elektrike dhe hidraulike do te realizohen me materiale bashkohore dhe te certifikuara nga B/E Cmimi :380.000 Euro Ne faze suvatimi.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 1592
  • Cmimi: 380 000€
  • Siperfaqe: 313.00 m²
  • Dhoma gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Cmimi/m2:
  • Adrese: Farke
  • Qytet: Tirana
  • Zone: Array