Cmimi: Nga Tek

Shitet Ambient zyrash, Vasil Shanto:

Tirana - Tirana - Vasil Shanto
260 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Ambient per zyra ne zonen e Vasil Shantos. Ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe organizohet ne 5 ambjente pune, 1 depo dhe 4 tualete. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe me te gjitha investimet baze. Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si call center, klinika dentare, estetike etj Cmimi:260.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1238
 • Cmimi: 260 000€
 • Siperfaqe: 200.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 4
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: Vasil Shanto
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array