Cmimi: Nga Tek

Shitet Apartament 1+1 , Mangalem 21:

Tirana - Tirana - Alidemi
52 000€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Shitet Apartament 1+1 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen Ali Demit. Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2021 dhe teper cilesor ne punime. Sip totale eshte 72.5 m2,ne katin e 2- te banimit,me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar sallon bashke me guzhinen,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi:52.000 Eur Me hipoteke te rregullt! Gati per banim.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1231
 • Cmimi: 52 000€
 • Siperfaqe: 73.00 m²
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Po
 • Adrese: MANGALEM REZIDENCE
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array