Price: From To

Hyrje me qera 3+1,Stadiumi Dinamo:

Tirana - Tirana - Sheshi Willson
700€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : Veri-jug-Perendim,Kati 7, me 2 ashensore. Perbehet nga salloni I bollshem,ambient gatimi,3 dhoma gjumi,2 banjo,2 ballkone. Apartamenti eshte i investuar shume mire,cdo gje moderne e cilesore. Apartamenti eshte i shtruar me parket laminat cilesor,Sistem ngrohje-ftohje me chiller. Cmimi: 700 Euro/Muaj. Ne cmim perfshihet dhe 1 post parkimi katin -1 te pallatit.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 419
 • Price: 700€
 • Area: 117.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 7
 • Mortgage: Yes
 • Address: Stadiumi Dinamo
 • City: Tirana
 • Zone: Array