Price: From To

Ambjent me Qira , tek Condor Center:

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
600€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Ambienti ndodhet në 1 nga zonat më të aksesueshme në Tiranë, organizohet në 2 ndarje,por mund të bëhet dhe open space sipas dëshirës tuaj. Siperfaqe totale e ambientit 125 m2,me tualet brenda. Eshte i përshtatshëm për aktivitete si klinika,zyra,call-center,fondacione etj. Çmimi : 600 €/muaj.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

  • IDProperty ID: 621
  • Price: 600€
  • Area: 125.00 m²
  • bedrooms:
  • Bathrooms: 1
  • Price/m2:
  • Address: Not Provided
  • City: Tirana
  • Zone: Array