Price: From To

Apartament me qira 2+1, Kodra Diellit:

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
600€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1,jepet Apartament me qira 2+1 + verande. Sip totale eshte 135 m2, ndodhet ne katin 3 te pallatit. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje+gatim,2 dhome gjumi,2 tualete,verande e bollshme. Apartamenti eshte i kompletuar totalisht, punime shume cilesore, pamje fantastike. Parkim dhe siguri 24 h me kamera dhe polici private. Cmimi : 600 Euro/Muaj.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 542
 • Price: 600€
 • Area: 135.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 3
 • Mortgage: No
 • Address: Kodra e Diellit 1
 • City: Tirana
 • Zone: Array