Price: From To

Apartament me qera 2+1, Green City:

Tirana - Tirana - Green City
550€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Apartament me qera ne Tirane, i pozicionuar ne kompleksin e mrekullueshem "Green City" tek Unaza e Re. Vendndodhja është 15 minuta nga Qendra e Unazës (Zogu i Zi) dhe 10 minuta nga universiteti "Zoja e Këshillit të Mirë". Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Hapësira prej 110 m2 përbëhet nga një Sallon ndenje/ngrënie me një kuzhinë të kompletuar ,2 dhoma gjumi , 2 tualete (njëra nga dhomat e gjumit ka banjën e saj private). Sistemet e ajrit të kondicionuar, TV LCD, 1 makinë larëse dhe një pjatalarëse janë në dispozicion. Uji dhe energjia elektrike funksionojnë 24 orë në ditë. Zona e jashtme përbëhet nga kopshte me 2 pishina private, kënde lojërash, parkingje të hapura si dhe garazhe private, furra buke, supermarkete, kafene, farmaci etj. Cmimi: 550 Euro/Muaj, vetëm për periudha të gjata.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1545
 • Price: 550€
 • Area: 110.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 3
 • Mortgage: No
 • Address: GREEN CITY,UNAZA E RE
 • City: Tirana
 • Zone: Array