Price: From To

Ambient biznesi 100 m2,tek Mine Peza:

Tirana - Tirana
550€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qera ambient biznesi me sipërfaqe 100 m2,tek Mine Peza prane Rajonit 3. Kati i 1 me shkallë,ndodhet në një pallat 5-katësh. Ofrohet bosh, e pamobiluar, ne gjendje shume te mire ,ka vetëm kundrabufen tek kuzhina dhe dy kondicionere. I pershtatshem per Klinike dentare , Call center,laborator, qender kursesh, zyra etj Cmimi :550 Euro/Muaj

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1377
 • Price: 550€
 • Area: 100.00 m²
 • bedrooms:
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 1
 • Mortgage: No
 • Address: MINE PEZA
 • City: Tirana
 • Zone: Array