Price: From To

Apartament modern 2+1,tek Botaniku:

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik
500€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Jepet me qira apartament luksoz 2+1 tek Kopshti Botanik ,rruga e Kodres se Diellit. Eshte i organizuar ne sallon ndenjeje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon,orientim fantastik. Siperfaqe totale eshte 95 m²,Kati 2, pallat i ri me ashensor . Apartamenti eshte i investuar ne detaje me arkitekt. Cmimi : 500 Euro/muaj

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 1539
 • Price: 500€
 • Area: 95.00 m²
 • bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Price/m2:
 • Floor: 2
 • Mortgage: No
 • Address: KOPSHTI BOTANIK
 • City: Tirana
 • Zone: Array