Cmimi: Nga Tek

Ambient me qera 60 m2,prane Globe:

Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave
600€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Jepet ambient biznesi me qira afatgjate, me siperfaqe prej 60 m2,kati 1 godines. Ambienti ndodhet prane qendres Globe, jo ne rruge kryesore. Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme: dyqan,qender kursesh,zyre avokati-noteri,konsulence,turizem,parukeri etj Cmimi: 600 Euro/muaj.

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 787
 • Cmimi: 600€
 • Siperfaqe: 60.00 m²
 • Dhoma gjumi:
 • Tualetet: 1
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 1
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: ISH PARKU
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array