Price: From To

Ambient me qera 60 m2,prane Globe:

Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave
600€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Description

Print Friendly, PDF & Email

Jepet ambient biznesi me qira afatgjate, me siperfaqe prej 60 m2,kati 1 godines. Ambienti ndodhet prane qendres Globe, jo ne rruge kryesore. Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme: dyqan,qender kursesh,zyre avokati-noteri,konsulence,turizem,parukeri etj Cmimi: 600 Euro/muaj.

Details

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 787
 • Price: 600€
 • Area: 60.00 m²
 • bedrooms:
 • Bathrooms: 1
 • Price/m2:
 • Floor: 1
 • Mortgage: No
 • Address: ISH PARKU
 • City: Tirana
 • Zone: Array