Cmimi: Nga Tek

Apartament me qira 2+1,prane TEG:

Tirana - Tirana - TEG
1 200€
EuroEstate
Euro Estate
0694030502

Pershkrim

Print Friendly, PDF & Email

Apartament me qira, tek kompleksi i vilave, SECRET GARDEN RESIDENCE, prane TEG. Apartamenti eshte i tipit 2+1+BLK ,Kati 2, Sip totale eshte 104 m². -Organizimi :Ambient ndenjie+ gatim,2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. -Orientim: lindje-perëndim.Super I investuar,kubaturë e rregullt. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore,hidrosanitare incaso, me oxhak, kondicionere multisplit. Apartamenti posedon dhe nje garazh, ne katin -1. Cmimi :1.200 Euro /Muaj

Detaje

Updated on October 26, 2017 at 1:40 pm

 • IDProperty ID: 762
 • Cmimi: 1 200€
 • Siperfaqe: 104.00 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Cmimi/m2:
 • Kat: 2
 • Hipoteke: Jo
 • Adrese: Not Provided
 • Qytet: Tirana
 • Zone: Array